Čak 7 poena u zadnje 22 sekunde

Ovako to radi najbolji playmaker svijeta: 'Previše smo toga ispustili'

Los Angeles Clippersi pobijedili su Brooklyn Netse 101:95, a Chris Paul odigrao je odličnu utakmicu, posebno zadnju četvrtinu.

Paul je postigao 29 koševa, od čega čak 17 u posljednjoj četvrtini. U posljednjih 12 minuta igre Clippersi su ušli sa zaostatkom od pet poena, no Paul je onda odlučio uzeti stvar u svoje ruke.

Ono što je još zanimljivije, zabio je sedam koševa u posljednje 22 sekunde! Upisao je i 11 asistencija svojim suigračima. DeAndre Jordan pridodao je 13 poena i 12 skokova u redovima pobjedničkog sastava.

Kod Netsa su najefikasniji bili Deron Williams i Brook Lopez sa po 18 poena, dok je Reggie Evans sakupio čak 16 skokova.

''Previše ovakvih napetih završnica smo ispustili, ovoga puta nismo željeli dopustiti da nam se to dogodi, rekao je Chris Paul nakon utakkmice.