bogdanović solidan

VIDEO Cavsi 'izrešetali' Clipperse, Melo posljednji put s Kobejem

LeBron James predvodio je Cleveland do uvjerljive pobjede kod Clippersa, a kasnije su se u istoj dvorani po posljednji put ogledali Kobe Bryant i Carmelo Anthony...

Brooklyn Nets su sinoć izgubili sa 109-100 od Milwaukee Bucksa, a Bojan Bogdanović je u nešto više do 32 minute zabio 13 koševa u porazu svoje momčadi.

Bogdanović je odigrao 33 minute i uz 13 koševa, od čega su tri trice, i upisao pet skokova i sedam assietncija. Milwaukee je do pobjede predvodio Giannis Antetokounmpo sa četvrtim triple-doubleom u zadnjih 11 utakmica. Zabio je 28 koševa kojima je dodao 14 asistencija i 11 skokova. Jabari Parker je dodao 23 koša, a Khris Middleton 19 za treću uzastopnu pobjedu Bucksa. Kod Brooklyna je najbolji bio Brook Lopez sa 20 postignutih poena, dok je Sean Kilpatrick ubacio 19.

Cleveland Cavaliersi su sa 114-90 slavili protiv Los Angeles Clippersa. LeBron James je postigao 27 pogodaka, a J.R. Smith i Kyrie Irving po 17, dok je Channing Frye ubacio 15 od čega pet trica za vodeću momčad Istočne konferencije. Najučinkovitiji kod Clippersa je bio J.J. Redick sa 19 koševa, a Chris Paul je dodao 17 uz 10 asistencija.

Atlanta Hawks su sa 104-75 bili bolji od Indiana Pacersa nakon što su ograničili zvijezde Pacersa Paula Georgea i Monta Ellisa na 17 koševa. Najbolji strijelci Atlante bili su Al Horford i Paul Millsap sa po 18 poena svaki, a Kyle Korver je ubacio 14.

Pacersi su sada dvije i pol utakmice iza Atlante u borbi za šesto mjesto u Istočnoj konferenciji. Raspali su se nakon što su izbrisali zaostatak od osam koševa u trećoj četvrtini. Hawksi su napravili seriju od 20-0 i završili treću četvrtinu sa sedam trica.

Jose Calderon je pogodio tricu dvije desetinke sekunde prije kraja i New York Knicksi su sa 90-87 pobijedili Los Angeles Lakerse. Carmelo Anthony je zabio 26 koševa, od čega 12 u zadnjoj četvrtini. Kobe Bryant je za Lakerse zabio 14 koševa u svom 29. i zadnjem okršaju sa Anthonyjem. Knicksi su vodili sa 16 koševa prednosti na početku treće četvrtine prije nego su Lakersi smanjili razliku na 65-60 na početku zadnje četvrtine i došli do vodstva od 77-76 nakon trice Loua Williamsa nešto manje od pet minuta do kraja.

Utah Jazz su u gostima sa 108-99 pobijedili Sacramento Kingse, a Derrick Favors je zabio 28 koševa uz 14 skokova za pobjedu, dok je Gordon Hayward dodao 27. Kingse je predvodio DeMarcus Cousins sa 31 postignutim poenom i 10 skokova.