NBA Europe: Lekcija košarka Utah Jazza Realu

Madridski ljubitelji košarke su imali prilike u četvrtak vidjeti na djelu jednu od NBA momčadi (Utah Jazz), koja je očitala pravu lekciju njihovim miljenicima...

Obje momčadi se pripremaju za početak sezone, a da postoji razlika između NBA svijeta i Europe, pokazala je i Utah, momčad koja nije u uskom vrhu tamošnje lige, a pobijedila je ojačani Real za novu sezonu sa 109-87.

Real je uspio održavati kontakt s Williamsom, Boozerom i društvom tek u prvoj četvrtini, koju su gosti iz Salt Lake Cityja dobili 23-21. Sve nakon toga je bila dominacija Utaha, a NBA sastav je tijekom treće četvrtine vodio i sa 30 poena razlike.

Paul Millsap je sa 20 poena predvodio pobjednike, dok je Louis Bullock sa 18 poena bio najbolji u domaćim redovima.