Drugo slavlje 76ersa

VIDEO Bogdanović i Hezonja vrlo dobri u porazima Netsa i Magica

Dvojica hrvatskih košarkaša bili su u akciji u noći sa subote na nedjelju.

Brooklyn Netsi imali su egal na domaćem terenu protiv Washington Wizardsa nakon tri četvrtine, ali u posljednjoj su se raspali (19:32) i izgubili s konačnih 96:111.

Bojan Bogdanović na terenu je proveo 35 minuta i 16 sekundi tijekom kojih je ubacio 14 poena uz šut 6/12. Imao je Bogdanović i pet skokova, dvije asistencije, ali i čak četiri izgubljene lopte.

Floridski derbi također je pripao gostima. Orlando Magic je poražen od Miamija sa 101:108.

Mario Hezonja je na parketu proveo gotovo 20 minuta, ubacivši osam koševa uz šut 3/5 te dva skoka i četiri asistencije.

Ukupno je sinoć u NBA ligi odigrano 13 utakmica, od kojih izdvajamo tek drugu pobjedu Philadelphije u sezoni (u gostima su slavili kod Phoenixa sa 111:104).