Neviđena nonšalancija

VIDEO Pogledajte najgoru obranu godine: LeBron i društvo u čudu, Pop bi ga potjerao

Cleveland Cavaliersi teško su stradali kod Milwaukee Bucksa, a kako to nije bila njihova večer najbolje govori obrambena reakcija J.R. Smitha.

J.R. Smith je u jednom napadu Milwaukeeja odlučio malo popričati s Jasonom Terryjem na klupi Bucksa, ostavivši Tonyju Snellu otvoren put do koša. Nakon zakucavanja Snella, igrači Cavsa ostali su ga u čudu gledati.

No, J.R. Smith ni nakon utakmice nije bio previše kritičan prema svom propustu u obrani, jednoj od najgorih reakcija ove sezone.

''Nisam ni obraćao pažnju'', rekao je Smith na ispadanje u obrani zbog zagrljaja s Terryjem tri minute prije isteka druge četvrtine i nadodao:

''Više se ni ne sjećam toga.''

On se možda ne sjeća, ali video se brzo proširio internetom, dok ne sumnjamo da će ovaj njegov potez naći mjesta i u ''Shaqtin' a Foolu''.

Milwaukee je na kraju slavio rezultatom 118-101 prekinuvši niz od četiri pobjede aktualnih prvaka Cavsa.