Ovo morate vidjeti

Fenomenalno: Paul i Jordan kreirali najbolje zakucavanje godine?

Postoji velika vjerojatnost da smo u noći s nedjelje na ponedjeljak svjedočili najboljem košarkaškom zakucavanju u 2013. godini...

U Los Angelesu su, točnije kod Clippersa, gostovali košarkaši Detroit Pistonsa i nisu se dobro proveli. Izgubili su 129-97, no najnezgodniji trenutak, pogotovo za Brandona Knighta, dogodio se četiri i po minute prije kraja prvog poluvremena.

Razigravač Clippersa Chris Paul poveo je napad po desnoj strani parketa, a nakon svega šest sekundi bacio je loptu na "alley-oop" suigraču DeAndreu Jordanu. Njega je u skoku faulirao spomenuti Knight, ali ga nije uspio zaustaviti u monstruoznom zakucavanju. Štoviše, Knight je završio na parketu, te se nije dizao jedno određeno vrijeme.

Detroit je praktički bez ikakvih šansi da izbori doigravanje NBA lige, a ovaj novi "udarac" došao mu je kao "sol na ranu". (TS)