Hrvatska reprezentacija
Rutinski do tri boda

Vatreni dominirali od prve do zadnje minute: Ovo su najbolji trenuci nezaboravne večeri

Hrvatska je rutinski stigla do važna tri boda na putu do Europskog prvenstva.

Hrvatska nogometna reprezentacija dominirala je od prve minute i pitanje pobjednika niti jednog trenutka nije bilo upitno. Vatreni su na kraju stigli na korak do plasmana na Europsko prvenstvo 2020. godine pobijedivši Mađarsku s 3:0.

Hrvatska je sav posao obavila već u prvom poluvremenu postigavši sva tri gola, a golove su zabili Luka Modrić (5) i Bruno Petković (24, 42). Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija, no Ivan Perišić u 55. minuti promašio je kazneni udarac.

gol expired Veličanstveni Split pokazao da mu HNS radi veliku nepravdu: Modrić slavio kao nikad, Petković veliki dobitak divider

Utakmica je odigrana u fantastičnoj atmosferi prepunog Poljuda pred oko 33.000 gledatelja.

Hrvatska vodi na ljestvici s 13 bodova, Slovačka je druga s 10 bodova, Mađarska ima devet, a Wales sedam bodova, ali i utakmicu manje. Na začelju je Azerbajdžan s jednim bodom.