Hrvatska reprezentacija
MAJSTORSKI

VIDEO Ciparski golman pročitao Luku Modrića i majstorski mu obranio penal

Cipar i Hrvatska igrali su u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Cipar i Hrvatska igraju u kvalifikacijama za Svjetsko nogometno prvenstvo, a nakon poluvremena Hrvatska vodi 0:1 golom Ivana Perišića. Moglo je biti i uvjerljivije da sudac nije poništio gol Andreja Kramarića u 23. minuti i da je Luka Modrić bio precizniji s bijele točke

gol expired VIDEO Hrvatska do nove pobjede u borbi za SP u Kataru, Perišić, Gvardiol i Livaja torpedirali Cipar! divider

U 54. minuti Mateo Kovačić sjajnom loptom pronašao je Andreja Kramarića koji je pao u šesnaestercu poslije kontakta s domaćim braničem. Sudac Oliver nije dugo razmišljao i pokazao je na najstrožu kaznu.

Hrvatski kapetan preuzeo je odgovornost, ali pucao je jako loše i golman Cipra Neofytos Michael odličnom intervencijom spriječio je 2:0 za Vatrene.

Gol Perišića za 1:0