Hrvatska reprezentacija
Zaradio pohvalu

VIDEO Robert Jarni pohvalio Vatrenog nakon Francuske: "Bio je bolji od mene"

Josip Juranović odigrao je četiri utakmice za Hrvatsku u samo deset dana.

Hrvatska je svladala Francusku s 1:0 u četvrtom kolu elitne skupine A1 Lige nacija u Parizu i tako stigla do prve povijesne pobjede protiv Tricolora.

Pogodak vrijedan velike pobjede postigao je kapetan Vatrenih Luka Modrić iz kaznenog udarca u 5. minuti dvoboja, ali sjajnu utakmicu ponovno je odigrala posljednja linija hrvatske nogometne reprezentacije.

Osim Stanišića, Šutala i Erlića, ponovno se iskazao neumorni Josip Juranović, i to na neprirodnoj poziciji lijevog beka.

Bila je to njegova četvrta utakmica u samo deset dana, ali ponovno je sve odradio na visokoj razini i zaradio pohvalu stručnog komentatora Nove TV Roberta Jarnija.

Može li Hrvatska osvojiti prvo mjesto u Ligi nacija?

Ukupno glasova:

Sjajno je Juranović kombinirao s Brekalom i Budimirom u jednoj akciji iz prvog poluvremena, a na dosjetku Vlade Bobana da je "Juranović danas kao Jarni", legendarni Vatreni samo je dodao:

"I bolji", kazao je Jarni pa dodao:

"Zašto ne pohvaliti nekoga tko je odigrao odličnu utakmicu?", zaključio je Jarni uz smiješak.