Hrvatska reprezentacija
nada se pobjedi u splitu

Razočarani Vlašić: "Netipično za nas, zasluženo smo izgubili"

Vlašić se nada boljoj Hrvatskoj na njegovom Poljudu.

Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu je 5. kola skupine 3 Lige nacija u Solni izgubila od Švedske sa 2:1.

Švedska je u prvom poluvremenu povela 2:0 golovima Kuluševskog (36) i Danielsona (45+2), dok je na konačnih 2:1 autogolom smanjio Danielson u 81. minuti.

Josip Juranović Njegov veliki dan pokvario je poraz od Švedske: "Jedva čekamo Portugal da ispravimo greške" divider

Nakon ovoga poraza Hrvatska još nije osigurala ostanak u A Ligi nacija i za sljedeći ciklus ovoga natjecanja.

Svoje dojmove nakon loše utakmice Hrvatske dao je Nikola Vlašić.

Zlatko Dalić Dalić zavapio: "Nedostajalo nam je sedam-osam igrača. Jedva čekam da ovo prođe" divider

''Razočarani smo, prvo poluvrijeme nije bilo najbolje. Drugo smo se malo digli, zabili smo jedan gol, ali imali smo malo šansi, netipično za nas. Nismo uspijevali doći do njihovog gola, mislim da smo zasluženo izgubili'', rekao je Vlašić pa dodao:

Može li Hrvatska uzeti bodove Portugalu u Splitu?