Hrvatska reprezentacija
Prazna mreža

VIDEO Navijači ne vjeruju što je Griezmann promašio protiv Hrvatske: "Vrijeme za mirovinu"

Antoine Griezmann promašio je čistu gol-šansu za pobjedu Francuske protiv Hrvatske na Poljudu.

U drugom kolu Lige nacija Hrvatska i Francuska odigrale su 1:1 pred 30 tisuća navijača na Poljudu.

Odmah na početku drugog poluvremena stigao je hladan tuš za hrvatsku nogometnu reprezentaciju. Poveli su gosti u 51. minuti preko Rabiota, a samo pet minuta nakon što je Andrej Kramarić izjednačio s bijele točke, umalo novi šok za Vatrene.

Nakon jedne visoke lopte Josip Juranović se nije najbolje snašao na centru. Kao posljednji igrač obrane pokušao je loptu vratiti Dominiku Livakoviću, ali ju nije dobro zahvatio.

Jeste li zadovoljni bodom protiv Francuske?