Hrvatska reprezentacija
Kakav peh

VIDEO Slovaci skoro zabili autogol za potpuni preokret Hrvatske: Spasili su ih centimetri

Slovačka reprezentacija skoro je ostala bez svega u samo tri minute igre u Osijeku protiv Hrvatske.

Hrvatska nogometna reprezentacija i Slovačka u Osijeku su igrali utakmicu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru koja je završila rezultatom 2:2.

Samo nekoliko minuta nakon što je Luka Modrić spretno zabio iz slobodnog udarca, Hrvatska je umalo preokrenula rezultat autogolom Slovačke.

U 74. minuti susreta Marcelo Brozović je sjajno izbacio Nikolu Vlašića u šansu, ovaj je htio nesebično dodati prema Andreju Kramariću, ali lopta se odbila od Hrošovskog i pogodila stativu.

Centrimetri su spasili Slovake koji su samo u tri minute mogli ostati bez svega.

gol expired VIDEO Ovako su Slovaci šokirali Vatrene, a pogledajte golove Modrića i Kramarića divider

Deset minuta kasnije Vlašić je postigao pogodak za potpuni preokret, ali VAR je poništio njegov pogodak zbog Perišića koji se našao u zaleđu.

Nakon prvih 45 minuta Slovačka je imala vodstvo od 2:1, zabili su Schranz u 20. i Haraslin u 45., dok je Andrej Kramarić u 24. prekinuo golgeterski post u 24. minuti susreta.