Hrvatska reprezentacija
MALTEŽANI PROSVJEDOVALI

Sporna situacija s utakmice Hrvatske i Malte.

Hrvatska nogometna reprezentacija od 20:45 na Rujevici igra susret trećeg kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. godine. Protivnici Vatrenima su nogometaši Malte.

Hrvatska je od početka susreta preuzela posjed lopte, a na prvu priliku Maltežana čekali smo do 19. minute.

gol expired Hrvatska pobijedila Maltu, ali ne bez pomoći najboljih igrača: Tri gola trojca koji je ušao u nastavku divider

Pisani je u jednom duelu s Juranovićem došao do lopte u kaznenom prostoru Hrvatske. Napadač gostiju uspio je uputiti udarac prema Livakoviću, ali loptu je rukom zaustavio Josip Juranović i tako spriječio prvu opasnu priliku gostiju.

gol expired Slovenci spušteni na zemlju: Veliki kiks susjeda u hrvatskoj skupini divider

Švicarski sudac Lionel Tschudi nije pokazao na bijelu točku za Maltu već je pokazao da se utakmica može nastaviti.

Maltežani su žestoko protestirali, ali nisu ništa s tim postigli.