Hrvatska reprezentacija
Pogledajte video

Hrvatska i Bugarska igraju u Dohi uz izravan prijenos na Novoj TV i gol.hr-u.

Reprezentacije Hrvatske i Bugarske igraju u Kataru prijateljsku utakmicu, a poslije sat i kusur igre Vatreni su nakratko ostali s igračem manje poslije drugog žuto Duje Ćalete Cara i u tom razdoblju primili gol.

Branič hrvatske reprezentacije jedini je Dalićev čovjek koji je na ovoj prijateljskom turniru trebao odigrati sve minute, međutim zbog isključenja je morao propustiti zadnju četvrtinu susreta s Bugarima plus sudačku nadoknadu.

Lovro Majer VIDEO Majer čudesno "ustao iz mrtvih" pa naslagao nekoliko Bugara u majstorskom slalomu divider

Ćaleta-Car kao Mirković na Jarniju

Biličanin je na ovoj utakmici bio prilično nervozan, a većini gledatelja prošlo je ispod radara da je prvi žuti karton zaradio hvatanjem bugarskog napadača za međunožje.

Društvene mreže otišle su tako daleko pa usporedile njegov potez kao onaj srpskog reprezentativca Zorana Mirkovića na našem stručnom sukomentatoru Roberu Jarniju.

Srbin je tad dobio onaj famozan crveni karton na Maksimiru u remiju 2:2 prije 22 godine, a Ćaleta-Car dobio je za svoj start samo žuti. Mirković je tad Jarnija uhvatio za međunožje kad se nagnuo nad njega i prigovorio mu nešto pa ga je i zaslužio zbog nesportskog ponašanja, Duje je svoj prekršaj napravio nehotično pa zato slabija sankcija.

Ipak, sudbina ga je sustigla u 63. kad je dobio drugi i morao ranije pod tuš.

gol expired VIDEO Hrvatska preokretom pobijedila Bugarsku na krilima Andreja Kramarića! divider

Treba li Hrvatska dati još jednu šansu 3-5-2 sustavu?