Hrvatska reprezentacija
Iznenađenje u Bakuu

VIDEO Pogledajte Modrićev slavljenički pogodak i nevjerojatan potez za 1:1

Hrvatska je rano povela protiv Azerbajdžana te mogla zabiti još koji pogodak da je bilo malo više koncentracije, ali domaćin se u nastavku trgnuo te zasluženo došao do prvog boda u ovim kvalifikacijama.

Sjajno je počelo za Hrvatsku u Bakuu. Luka Modrić zabio je u 11. minuti s bijele točke i doveo Vatrene u vodstvo protiv Azerbajdžana. Krivotsjuk je igrao rukom u jednoj gužvi u 16-ercu i švicarski sudac je pokazao na bijelu točku, a hrvatski kapetan pogodio na 34. rođendan.

No, drugo poluvrijeme ponudilo je nešto drugačiju sliku Hrvatske. Neko vrijeme nazirao se pogodak domaćina. A nakon što je poništen pogodak Azerbajdžana u 67. minuti zbog zaleđa, fenomenalan prodor napravio je Tamkin Khalilzade i zabio za 1:1. Nevjerojatan gol koji je dao krila Jurčevićevim igračima.

Pogodak Modrića za 1:0

Azerbajdžan je imao i dobru priliku za 2:1 i potpuni preokret. Srećom, strijelac izjednačujućeg pogotka Khalilzade nije dobro reagirao nakon što je dočekao jednu loptu na drugoj stativi.

Pogodak domaćina za 1:1.

Vjerujete li u pobjedu protiv Mađara na Poljudu?

Ukupno glasova:

gol expired VIDEO Neugodno iznenađenje u Azerbajdžanu: Hrvatska bez pobjede, ali Euro je i dalje blizu divider