"Velika tri boda"

Dalić za Novu TV nahvalio igrače i navijače: "Bilo je teško i gledati, a kamoli igrati"

Dalićevi izabranici ispunili su zacrtani cilj i osvojili tri boda.

Zlatko Dalić u izjavi za Novu TV

Zlatko Dalić je za Novu TV nakon utakmice komentirao tešku i važn pobjedu protiv Walesa. Na Gradskom vrtu bilo je 2:1.

''Velika tri boda, rekli smo da je najvažnije osvojiti ih, nije bitno kako. Bilo je teško, svaka čast dečkima, na trudu i angažmanu, hvala navijačima, Osijeku, Slavoniji. Idemo dalje, ne treba se previše osvrtati.''

Bilo je to jako dobro prvo poluvrijeme i odličan početak drugog, ali i jako teških zadnjih 20-ak minuta.

''Primili smo taj gol iz jedne greške, uvukla se panika i nervoza u našu igru, a opet smo imali dvije-tri dobre situacije za treći. Neću gledati što je i kako je bilo, bilo je teško i gledati, a kamoli igrati.''

Dalić je napravio neobičnu izmjenu – ubacio je Marija Pašalića umjesto Josipa Brekala.

''Brekalo je imao žuti karton i dosta se potršio, a Pašalić je bio odličan na treninzima. Ušao je malo pod strahom, htjeli smo pojačati veznu liniju i osloboditi Modrića, malo smo tu kasnije šepali.''

Kako ste doživjeli pobjedu protiv Walesa?

Ukupno glasova:

Dominik Livaković bio je odličan na vratima.

''Jako dobar, sjajnu sezona ima iza sebe, što je morao napraviti, napravio je. zaslužio je ovu poziciju.''

Problem je puno kartona.

''Nije bilo potrebe za tim nekim faulovima, idemo za Varaždin u punom sastavu na prijateljsku protiv Tunisa, pa na odmor. Znam da je igračima odmor u glavi, ali jako dobro su radili ovih sedam dana.''

Hrvatska pobijedila Wales i osvojila važne bodove u borbi za Euro 2020.! Hrvatski navijači na putu prema Gradskom vrtu (GOL.hr) Hrvatski navijači na putu prema Gradskom vrtu (GOL.hr) Hrvatski navijači na putu prema Gradskom vrtu (GOL.hr)

gol expired Sin Domagoja Vide opet oduševio na travnjaku: Pogledajte ga samo! divider