Hrvatska reprezentacija
REMI HRVATSKE

Budimir otkrio što im je Dalić rekao na poluvremenu: ''Probao nas je probuditi i motivirati''

Budimir je opet odigrao dobru utakmicu.

Ante Budimir (Foto: DNEVNIK.hr)

U prijateljskom susretu igranom u Istanbulu hrvatska nogometna reprezentacija je odigrala 3:3 protiv Turske, a Vatrenima sada slijede utakmice u Ligi nacija protiv Švedske i Portugala.

Bio je to dvoboj u kojem su Turci vodili 1:0 i 2:1, Hrvatska je potom okrenula rezultat u svoju korist, ali je na koncu završilo 3:3.

gol expired Dalićev debitant probušio loptu protiv Turske: Pogledajte kako je pukla divider

Prvi gol za Hrvatsku zabio je Ante Budimir, majstorskim lobom, a nakon utakmice dao je svoje dojmove.

VIDEO Gol Budimira protiv Turske

''Mogu reći da sam bio u dosta prilika i zadovoljan sam jer sam početo utakmicu. Bilo je puno situacija i mogao sam više danas, ali dobar test i idemo dalje'', rekao je Budimir za Novu TV.

Budimir je dva puta tražio penal, no nije ga dobio od slovenskog suca Slavka Vinčića.

''Tipične situacije u 16 metara, ta jedna je bila jako sporna, držao me i povukao nakon centaršuta, a sudac mi je rekao da to nije bilo dovoljno za penal. Dobar test i za suca, bio je bez pomoći VAR-a'', izjavio je napadač Osasune pa otkrio što je Dalić poručio igračima na poluvremenu.

''Tražio je više od nas, iz više razloga, bili smo dominantni i očekivao je okomitost. Očekivao je više gasa od nas, tako da nas je probao još malo probuditi i motivirati'', završio je hrvatski napadač.