Velika tri boda Cibalije

Zagrebu sedmi poraz, Besek '007' na odlasku!

Nogometaši Cibalije pobijedili su u Kranjčevićevoj Zagreb sa 1:0 u sedmom kolu Prve HNL.

Strijelac jedinog pogotka bio je Frane Vitaić u 56. minuti, a 'pjesnike' je time potpuno zapečatio na samom dnu ljestvice bez ijednog boda!

Nakon sedam kola ''skor'' Dražena Beseka je nula pobjeda, nula remija i sedam poraza. I više nego dovoljno za smjenu na klupi Zagreba koja je sada pitanje trenutka.

Dodajmo kako njegova momčad nije uspjela realizirati jedanaesterac u prvom poluvremenu kod rezultata 0:0.

Cibalija je ovom ''pobjedom'' te sa pet osvojenih bodova skočila s pretposljednjeg, 11. mjesta, na deseto mjesto ljestvice, a drugi najgori nakon Zagreba je Zadar s tri boda, no i utakmicom manje. (Agencija VLM)