Katastrofa: Hajduk izgubio od Istre u produžetku!

Torcida je pred kraj utakmice počela skandirati 'Špaco odlazi!'

Kakva blijeda igra Splićana protiv Istre na Poljudu! Hajduk fenjerašu nije uspio zabiti niti jedan pogodak u 120 minuta. U 105. minuti Istra je zabila pobjedonosni pogodak preko Hadžića i bacila Hajduk u očaj! Ljubičić je izgubio loptu u svom kaznenom prostoru, a Alimi je asistirao Hadžiću za gol. Podsjetimo, Istra je u dosadašnjih 12 kola skupila svega tri boda, a Hajduk im nije uspio zabiti iako je krenuo s udarnim sastavom.

Istra je bila većinu utakmice ravnopravan suparnik, a samo u produžetku mogla je zabiti još dva pogotka. Prvo je u 92. minuti Alimi s pet metara pogodio u obrambenog igrača Hajduka iako je imao cijeli gol ispred sebe, a u 109. minuti Anđelković je izašao sam pred Radoševića, ali mu je splitski golman obranio udarac. Hajduku je ovo treći poraz u nizu (Zenit, Cibalia) te je sve izvjesniji odlazak trenera Stanka Poklepovića s klupe Bijelih. Torcida je pred kraj utakmice čak skandirala i 'Špaco odlazi'.

Hajduk je ispao iz Kupa, Dinamo mu bježi četiri boda, stvari se svakako ne razvijaju dobro na Poljudu.

Dinamo je u Karlovcu rutinirano slavio 2:0. Već u 5. minuti Bećiraj je donio vodstvo Modrima, a u 33. utakmicu je zaključio Cufre pogotkom glavom za 2:0. Cibalija je protutnjala Zaprešićom i sa 3:0 se plasirala u četvrtfinale Kupa. Osijek je pak pobijedio Šibenik 2:1. Slaven Belupo je s 2:0 kod kuće svladao Suhopolje.