Nižu pobjede

Splićani bez problema 'torpedirali' austrijskog trećeligaša

Nogometaši Hajduka nisu se previšenamučili u trening utakmici na pripremama u Austriji...

U nedostatku pravih prijateljskih provjera na pripremama u Austriji, Hajdukovi igrači moraju se zadovoljiti trening dvobojima s niželigašima.

Tako su nakon pobjede nad Villachom, 'Bijeli' slavili i protiv trećeligaša Feldkirchena sa 6:1. Pogotke su postigli Anas Sharbini u petoj minuti i 47. minuti, Ante Vukušić u 7. s 11 metara, Tomasov u 30., Ahmad Sharbini u 76. te Hrvoje Vejić u 86. minuti. Pogodak za Feldkirchen zabio je Regal u 38. s bijele točke.