Inter gubi priključak

Rudeš iznenadio Cibaliju u Vinkovcima, Zagreb na vrhu ljestvice

U subotu je odigrano pet utakmica 23. kola Druge HNL, a za iznenađenje se pobrinuo Rudeš, koji je sa 1:0 pobijedio Cibaliju u Vinkovcima.

Gol odluke zabio je Šćrbec u 19. minuti. Inače, utakmica je obilovala grubostima, pa su domaćini utakmicu završili sa samo osam igrača, a gosti sa deset.

Kiks Cibalije iskoristio je Zagreb, koji je pobjedom 3:0 protiv Dugopolja preuzeo vrh ljestvice. 'Pjesnici' su do tri boda stigli hat-trickom Bobana.

Inter polako gubi priključak s vrhom, a novi kiks je domaći remi 2:2 protiv Lučkog. Domaćini su poveli preko Nestorovskog. Gosti su preokrenuli preko Gaćeše i Pelaića, ali ipak je bod Zaprešićanima spasio Bagarič u 78. minuti. (Agencija VLM)