Pamić isključen

Rijeka slavila u kvarnerskom derbiju: Datković od tragičara do heroja!

Nakon debakla u Kupu i poraza u Vinkovcima, Rijeka je u kvarnerskom derbiju pobijedila Istru s 2:1, u okviru 11. kola Prve HNL...

Istra je povela iz jedanaesterca u 21. minuti. Niko Datković povukao je za dres Sandija Križmana u šesnaestercu Rijeke.

Siguran realizator bio je Damir Batinić. Rijeka je izjednačila u finišu prvog poluvremena preko Danijela Cesareca, a do pobjede je došla u posljednjim trenucima utakmice golom Datkovića. Trener gostiju Igor Pamić isključen je u 36. minuti. Pamić je uzeo je loptu ispred igrača Rijeke koji je želio izvesti aut pa ga je sudac isključio.