Gosti kaznili domaćina

Spektakl u Gradskom vrtu: Split sretno i spretno do boda u Osijeku!

U 11. kolu Prve HNL Osijek i Split odigrali su 2:2 u Gradskom vrtu...

Oko 1000 gledatelja u Gradskom vrtu moglo je uživati u odličnoj utakmici u kojoj nije nedostajalo i spektakularnih poteza.
Osijek je poveo 2:0 golovima Marka Leškovića (4) i Ivana Miličevića (14), koji je sjajno pogodio s vrha šesnaesterca. Do kraja poluvremena domaći nogometaši mogli su povećati vodstvo, imali su dvije odlične šanse, no Saša Novaković je pogodio stativu, a udarac Ivana Aleksića obranio je vratar Splita Andrija Vuković.

Kako to u nogometu obično biva, u drugom poluvremenu stigla je kazna. Prvo je Ante Vitaić silovitim udarcem smanjio na 2:1 u 66. minuti, a četiri minute kasnije konačnih rezultat postavlja Ante Rebić. Do kraja utakmice Osijek je imao još dvije dobre šanse, no mreža gostiju nije se zatresla.