breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Riječanima puni plijen u Sigetu

Rijeka u dvije minute prvog poluvremena riješila Dragovoljac

Rijeka je u prvoj utakmici 25. kola Prve HNL na gostovanju u Sigetu pobijedila Hrvatski dragovoljac s 2:0...

Igrači Matjaža Keka pitanje pobjednika riješili su već nakon 17 minuta, u kojima su zabili dva gola. Ipak, prvu veliku priliku imali su domaćini, ali je udarac Sivonjića obranio Vargić.

Riječani su poveli u 15. minuti kada je nakon lijepe akcije Kramarića i Leovca, mrežu Dragovoljca, tek iz drugog pokušaja zatresao Moises.

Samo dvije minute kasnije Rijeka je zabila i drugi gol, a strijelac je nakon odlične asistencije Brezovca bio Kramarić.

U nastavku utakmice domaćini su imali loptu u nogama, dok su se Riječani orijentirali na kontre, ali rezultat se nije mijenjao.

Rijeka je na trećem mjestu sa 48 bodova, osam bodova manje od vodećeg Dinama, dok je Hrvatski dragovoljac posljednji sa 13 bodova. (Agencija VLM)