Uzbudljivi finiš

Remi na Kantridi: Hajduk, Rijeka i Lokomotiva sasvim poravnati

U posljednjoj utakmici osmog kola HNL-a Rijeka i Lokomotiva na Kantridi su odigrali 1:1.

Ovim bodom Rijeka i Lokomotiva bodovno su se izjednačili s Hajdukom te su sve tri momčadi na učinku od 16 bodova. Vodeći Dinamo ima 20.

Lokomotiva je ovog ponedjeljka na Kantridi povela iz prvog udarca u okvir gola, nakon što je Pjacino dodavanje Dinko Trebotić lijepim udarcem pospremio u mrežu u 41. minuti.

U nastavku je Rijeka jurišala po poravnanje i totalni preokret, ali ovo potonje je izostalo te su se morali zadovoljiti s jednim bodom. Donio ga je Zoran Kvržić, natrčavši na jedan odbijanac poslije Krstanovića u 73. minuti.

Do kraja dvoboja strasti su se uzburkale, bilo je nekoliko situacija u kojima je na terenu bilo vrlo žustro. Na koncu je završilo podjelom bodova, kojom su ipak zadovoljniji bili gosti.