Bugari slavili protiv Rumunja

Mamić i Šuker na meti huligana: Bacali baklje i vrijeđali

Izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić ispunio je obećanje koje je dao prošle godine. Dinamo je ponovno gostovao u Pleternici...

„Modri“ su pobijedili trećeligaša Slaviju 2:0, strijelci su bili Sammir i Ante Rukavine, ali prekrasan ugođaj po običaju su pokvarili huligani. I to na sličan način kao i nedavno u Šmarju.

Ovaj put nije bilo upadanja neimenovanih „individua“ u klupski autobus kako bi se obračunali s igračima, no zato je skupina najekstremnijih navijača cijelu utakmicu vrijeđala Mamića i Davora Šukera. Naravno da nije izostalo niti bacanje baklji u teren.

„Ne bojimo se huligana“, poručio je Dinamov trener Ante Čačić.
„Igrači su pokazali da imaju karakter“, zaključio je Čačić.

Dinamov protivnik Ludogorec slavio u pripremnoj utakmici

Dinamov suparnik u drugom pretkolu Lige prvaka, bugarski Ludogorec Razgrad, u prijateljskoj utakmici u Austriji pobijedio je rumunjsku Astru Ploešti sa 1:0.

Jedini pogodak postigao je Miroslav Ivankov u 31. minuti. Posljednjih 20 minuta Ludogorec je igrao s igračem manje jer je dva žuta kartona dobio Alexandre Barthe. (I.M./Agencija VLM)