Dva gola u 13 minuta

Ludi finiš u Podravini: Slaven nokautirao Zadar i otišao u polufinale

Treća momčad koja je izborila polufinale Hrvatskog nogometnog kupa je Slaven Belupo, koji je izbacio Zadar ukupnim rezultatom 3:2.

Nakon poraza u prvoj utakmici (1:0) Koprivničanci su sjajno otvorili uzvrat na svom stadionu - pogotkom Davora Vugrineca već u četvrtoj minuti anulirali su prednost Zadrana.

S tim rezultatom otišlo se na odmor, a poslije nepune tri minute igre u nastavku Antonio Mršić poravnava i donosi veliku prednost gostima (Slavenu su poslije tog gola trebala dva gola za prolaz).

Kako je vrijeme odmicalo Slaven je napadao, i sveopći juriš isplatio im se u ludoj završnici. Prvo je u 77. minuti Martin Šaban zabio za 2:1, da bi u 90. Igor Bubnjić matirao Zadrane za veliko slavlje u Koprivnici.

Osim Slaven Belupa, u polufinale su se već plasirali Cibalia i Lokomotiva, a posljednjeg sudionika dat će revanš između Hajduka i Zeline na Poljudu (prvi ogled završio je s 1:1).