'Lokosi' jedini stopostotni

Junak Mesarić donio Lokomotivi pobjedu i prvo mjesto na ljestvici!

Nogometaši Lokomotive pobijedili su Slaven Belupo 1:0 u posljednjem susretu 3. kola Prve HNL i tako zasjeli na prvo mjesto ljestvice!

Tri boda 'lokosima' je donio Leonard Mesarić pogotkom u 86. minuti, kada je na ubačaj Pivarića pogodio suprotni kut Rodićeve mreže. Ivkovićeva momčad nakon tri kola ima tri pobjede i devet bodova, iza nje je Hajduk sa sedam, treći je Dinamo također sa sedam, četvrta Rijeka s pet bodova...

Lokomotiva je domaću utakmicu morala igrati u Kranjčevićevoj zbog treninga Šerifa na Maksimiru i dobro je ispalo. Cijeli susret vodila se bitka na sredini terena, 'lokosi' su bili nešto uvjerljiviji i konkretniji, Rodić se nekoliko puta morao dobro istegnuti ne bi li sačuvao mrežu. Jedna od najboljih prilika utakmice bila je Belupova. U 63. minuti Melnjak je zapucao s pet metara, ali Picak je to sjajno obranio.

Dominaciju je tek na kraju susreta uspio kapitalizirati bivši Dinamovac Mesarić i omogućio 'lokosima' maksimalni učinak u prva tri kola te izgled ljestvice kakvom bi se malo tko nadao... (Agencija VLM)