breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"
Krstičević bijesan na sve

Ekskluzivno Svađa na pressici: 'Nisi trebao niti dolaziti'

Nakon što je sudačka odluka odlučila pobjednika Jadranskog derbija, Mišo Krstičević pojavio se na pressici tek nakon Scorije, rekao samo ''Hvala lijepa'' i - otišao!

Očito bijesan i ljutit zbog nepostojećeg jedanaesterca koji je prelomio Jadranski derbi, Mišo Krstičević odlučio je bojkotirati pressicu nakon utakmice. Tako je Scoria prvo čekao Hajdukovog trenera, da bi potom započeo bez njega...

''Nismo riješili utakmicu kad smo trebali, realno je trebalo biti 3-0 na poluvremenu. Možda 3-1 zbog one njihove stative. Mislim da je to bila totalna dominacija gdje je Hajduk bio na koljenima, gdje se vidjela nesigurnost i gdje su oni bili u panici. Mi smo to trebali riješiti i dočekati drugo poluvrijeme u komotnom vodstvu'', izjavio je Scoria te nadodao:

''Drugo poluvrijeme je više bilo izjednačeno, bilo je više igra živaca. Mi smo malo pali, a poslije jedanaesterca je bilo i panike. No, moram pohvaliti trud svojih igrača, igru i publiku. Mislim da smo apsolutno zasluženo pobijedili ovu utakmicu.''

Nakon toga je trener Rijeke odgovorio na još par novinarskih pitanja i napustio press konferenciju. Potom je ušao Mišo Krstičević koji je vrlo smireno sjeo za stolicu, rekao 'Hvala lijepa', ustao i – otišao!

Međutim, netko od novinara je nešto prokomentirao pa se Hajdukov trener zaustavio i odlučio odgovoriti, a potom je došlo i do svađe s riječkim novinarima koji su uzaludno negodovali zbog takvog ponašanja. Bilo je tu svakakvih komentara, od ''Ovo je Rijeka'', ''Nauči se kulturi'', ''Nisi trebao niti dolaziti''...