Krasan gol Ozobića

Rezerve Hajduka se mučile protiv amatera Wolfsburga: Debitirali i Brazilci!

Kombinirana momčad Hajduka odigrala je 1:1 u Beleku protiv B momčadi Wolfsburga.

Nakon jučerašnje pobjede protiv Dynama iz Dresdena, Hajduk je danas u Beleku odigrao 1:1 s B momčadi Wolfsburga. Mišo Krstičević na teren je poslao igrače koji nisu igrali jučer, pa možemo reći kako se radilo većinom o drugoj momčadi splitskog kluba.

No, debitirali su i Brazilci Patinho i Cassio, a zaigrao je i Jean Kouassi.

Nije to bila neka predstava Bijelih. Poveli su amateri iz Wolfsburga u 25. minuti nakon što Pavao Vugdelija nije uspio ukrotiti jedan udarac iz daljine. Brzo su Splićani izjednačili to krasnim golom Ozobića u suprotni kut za 20-ak metara.

Za dva dana će Hajduk igrati protiv austrijskog prvoligaša WAC-a. Vidjet ćemo hoće li priliku opet dobiti Brazilci koje je poslao tamošnji prvak Fluminense. Navodno nisu u najboljoj fizičkoj formi, pa će im pripreme i žestoki  treninzi Krstičevića itekako koristiti.

Hajduk: Vugdelija, Nižić, Milović (Jonjić 46), Stojanović, Ozobić, Sušić, Tomaš, Cassio (Bencun 75), Patinho (Kovačić 75), Kouassi, Caput (Kiš 69).

Tijek utakmice...

Kraj...

87' - Sušić je ukrao jednu loptu, a kiš je opalio malo pored vratnice.

85' - Wolfsburg je konačno zaprijetio u drugom poluvremenu. Vugdelija s lakoćom brani udarac Miftarija.

75' - Izašli su Cassio i Patinho, ušli su Bencun i Kovačić.

67' - Tomaš puca pod gredu, a čupa to vratar Wolfsburga.

52' Caput je išao jedan na jedan s vratarom Wolfsburga, njegov šut je zaustavljen.

46' Umjesto Gorana Milovića u igri je Matej Jonjić.

Prvo poluvrijeme:

45'+ Kraj prvog dijela.

35' Opet je pokušao Kouassi, njegov udarac s ruba šesnaesterca otišao je izvan okvira.

30' GOOOOOL za Hajduk: Krasan gol Ozobića, pogodio je s više od 20 metara u suprotni kut Saussova gola za 1:1!

28' Pokušao je Hajduk uzvratiti preko Tomaša, ali njegov šut s 20 metara lakoćom zaustavlja vratar Wolfsburga.

27' Požutio je Schindzielorz, čiji šut je doveo do pogotka Nijemaca.

25' GOL za Wolfsburg: Sonnenberg je zabio nakon što Pavao Vugdelija nije uspio ukrotiti jedan udarac iz daleka. Naletio je na odbijanac poslije udarca Schindzielorza.

22' Lijepo su kombinirali Kouassi i Cassio, ali Brazilčeva lopta je bila prebrza za Caputa.

17' Nakon centaršuta Ozobića Milović je glavom pucao preko gola.

7' Prvi je priprijetio Kouassi, ali njegov udarac glavom brani vratar Wolfsburga.

0' Hajduk je utakmicu započeo s ovom 11-orkom: Vugdelija, Nižić, Milović, Stojanović, Sušić, Ozobić, Tomaš, Cassio, Patinho, Kouassi, Caput.