Istri bod iz Osijeka

Cibalia iščupala bod na Kantridi, Slaven dvaput vodio i nije dobio

Sve tri subotnje utakmice 21. kola HNL-a završile su bez pobjednika.

Osijek je u Gradskom vrtu ugostio Istru 1961, a završilo je bez pogodaka - 0:0, s tim da gosti više mogu žaliti zbog dva izgubljena boda. Bili su konkretniji i opasniji, ali je među najboljima u redovima Stanka Mršića bio vratar Zvonimir Mikulić.

Slaven Belupo je protiv Intera tražio prvu pobjedu u nastavku sezone, ali nije uspio, iako je dvaput vodio. Poveli su golom Raka u drugoj minuti, u sedmoj je poravnao Mislav Oršić, a u 14. Purić donosi novu prednost Slavenu. Ipak, u 73. svojim drugim pogotkom Oršić postavlja konačnih 2:2.

Na jednom od šest mogućih bodova u 2013. je i Rijeka, koja je odigrala 0:0 s Cibalijom na Kantridi. Igrači Elvisa Scorije jurišali su prema prvoj pobjedi, ali nesavladiv je bio Mladen Matković, dok je i Cibalia imala svojih prigoda, naročito iz protuudara.