Novi Dinamov posrtaj

'Černomorec je uložio više truda, bili su brži i spretniji od nas'

Dinamo je u 5. kolu Europske lige izgubio na gostovanju u Odesi 1:2. Domaćini su do tri boda stigli preokretom u posljednjih 15-ak minuta, a za modre su kobni bili prekidi...

''Za početak, čestitam Černomorecu na pobjedi. Mislim da je utakmica bila dosta dobra, domaćin zapravo nije imao izrazite gol šanse, imao je dvije-tri opasne šanse i postigli su zatim dva pogotka iz prekida. To pokazuje da naša koncentracija u odlučujućim trenucima ipak nije bila na nivou na kojem je trebala biti'', rekao je trener Dinama Zoran Mamić za službene stranice kluba.

''Vidjelo se da domaćin jako želi pobjedu, stvarali su pritisak, uložili su više truda u drugom poluvremenu i upornost je rezultirala time da su u dva prekida bili brži i spretniji od nas i zasluženo na kraju pobijedili'', dodao je Zoki, te zaključio:

''Želim od srca Černomorecu da prođe u nastavak natjecanja.'' (Agencija VLM)