Crni razbili Bijele

Dragovoljci ne žele u 2. ligu: Hajduk teško poražen u Sigetu!

Hrvatski Dragovoljac uvjerljivo je svladao Hajduk u 31. kolu 1. HNL...

Dragovoljci su pobijedili sa čak 4:1, upisavši bitne bodove u borbi za ostanak. Pred oko 1500 gledatelja domaćin je poveo vrlo rano pogotkom Mrčele, a u 24. minuti Doležal je povećao prednost na 2:0.

Hajduk je imao veći posjed lopte i terensku inicijativu, no Crni su bili ubitačni pred golom Splićana. Dvadesetak minuta prije kraja za 3:0 pogodio je Tomić i tu su sve dileme bile riješene.

Doznajemo: Hajduk raskinuo ugovor s Iluridzeom!

Činilo se da će autogol Špehara u 85. minuti ublažiti poraz Hajduka, ali u samoj završnici Rašić zabija za konačnih 4:1.

Unatoč ovom trijumfu Hrvatski Dragovoljac ostao je posljednji na ljestvici, ali približio se na dva boda zaostatka od Slaven Belupa i Osijeka. Hajduk je pak i dalje treći, no sada s pet bodova manje od Rijeke koja je jučer bila uspješna protiv Zadra.

Hrvatski Dragovoljac - Hajduk 4:1 (Mrčela 3', Doležal 24', Tomić 69', Rašić 90' / a.g. Špehar 85')