Šok na Otoku

Englezi zgroženi Bebekom: Valjda Spurse ne čeka sudbina Hajduka

Uoči uzvratne utakmice Inter - Tottenham, koju će suditi Ivan Bebek, engleski mediji izrazili su zabrinutost.

Naravno, ne misle da je prednost Spursa iz prvog ogleda nedovoljna za prolaz (3:0), ali ističu bojazan zbog riječkog arbitra.

Podsjećamo, Bebek je katastrofalno odsudio poljudski derbi koji se igrao krajem veljače, a gdje je veliki gaf napravio u 81. minuti susreta, kada je propustio dosuditi očiti jedanaesterac za Hajduk i isključiti Šimu Vrsaljka (da se to dogodilo, u posljednjih 10-ak minuta ušlo bi se s rezultatom 2:2, a Splićani bi imali dva igrača više).

Daily Mail donosi priču o akciji Torcide, koja je Bebeku poslala sudački dres, Dinamov šal i štap za slijepe osobe.

"Bilo je to provokativno, ali navijači su naglasili kako ne žele nikog uvrijediti nego pomoći Bebeku u daljnjoj karijeri", piše Daily Mail, kojemu su se pridružio i Daily Star, ali i drugi mediji, svi složni u nadi da se Tottenhamu u četvrtak neće dogoditi isto što i Hajduku prije dva tjedna.