NEVJEROJATNO

Neviđeno na Euru! Sudac svirao kraj 20 sekundi prije isteka nadoknade. Perišić u čudu gledao

Neobična odluka suca utakmice Hrvatske i Češke na Euru.

Hrvatska i Češka odigrale su 1:1 u drugom kolu Europskog prvenstva 2020. Češka je zabila gol iz penala u prvom dijelu, ali u nastavku Ivan Perišić je uključio motore i projurio pored braniča Češke i sjajno zabio za važan bod Hrvatske.

Hrvatski igrači dosta su se bunili kod španjolskog suca Carlosa Del Cerro Grandea zbog penala kojeg je napravio Dejan Lovren, no su se ništa nije moglo promijeniti.

gol expired Kako su igrali: Perišić i Gvardiol odlični, Lovren i Rebić ostali dužni divider

Sudac utakmice produžio je dvoboj tri minute, a onda je napravio nešto neviđeno i neočekivano. Prekinuo je utakmicu čak 20-ak sekundi prije isteka pokazane tri minute, a lopta je u tom trenutku bila u Perišićevim nogama na češkoj polovici, a u 20 sekundi se stigne napraviti akcija za gol šansu, no zašto je sudac pokazao kraj prije isteka, to samo on zna.

gol expired Golčina Perišića i bolja igra u nastavku donijeli Hrvatskoj bod protiv Češke i nadu u osminu finala Eura divider

Perišić i suigrači u čudu su gledali prema sucu, no sada slijedi bitka za prolaz protiv Škotske.

Hoće li se Hrvatska uspjeti plasirati u osminu finala?