Uputili su prigovor UEFI

Grci ljutiti zbog detalja na dresu makedonske reprezentacije: Sporno je jedno slovo

Grčka je uputila pritužbu UEFA-i radi dresa reprezentacije Sjeverne Makedonije.

U premijernom nastupu na Europskom prvenstvu, Sjeverna Makedonija je upisala poraz od Austrije koja je slavila s 3:1.

Iako je makedonska reprezentacija s tri HNL igrača u sastavu imala siguran bod, na kraju su nažalost sve prosuli. Zabili su Austrijanci dva pogotka u posljednjih 15 minuta utakmice, prvi u 78., a drugi u 89. minuti i osvojili velika tri boda na startu Eura.

gol expired Ludnica na ulicama Budimpešte: Pogledajte kako se mađarski navijači zagrijavaju za utakmicu u skupini smrti divider

Burno su proslavili tu pobjedu, posebno Marko Arnautović koji je postigao pogodak za konačnih 3:1, a onda izvrijeđao makedonskog reprezentativca albanskih korijena, Egzjana Alioskog

Već sljedeći dan austrijski napadač se ispričao na svome Instagram profilu, priča je sretno završena, ali danas već pišemo o novom incidentu koji se veže za makedonsku reprezentaciju, javlja njemački Sky Sport.