Real na krilima sjajnog Ronalda razbio Marseille

Portugalac Cristiano Ronaldo jednostavno briljira u Ligi prvaka. Ponovno je zabio dva pogotka, a Real još jednom slavio s tri razlike.

Real Madrid gazi u prvenstvu, ali i u Ligi prvaka. Nakon spektakularne 5:2 pobjede u Zurichu, sada su s 3:0 pobijedili i Marseille na Santiago Bernabeu. Junak je i ovaj put bio Cristiano Ronaldo koji igra sjajno. Ovaj put nije zabijao iz slobodnjaka već iz igre.

Prvi je zabio u 58. minuti, da bi samo dvije minute kasnije za Olimpic zabrljao Diawara zaradivši crveni karton zbog toga što je skrivio kazneni udarac upravo na Ronaldu, a kojeg je realizirao Kaka. Sve je bilo gotovo u šest minuta, jer već u 64. minuti Ronaldo je dokrajčio šokirane goste s četvrtim pogotkom u prva dva kola Lige prvaka.

>> Anelka zaustavio Ciprane, Porto jači od Atletica

>> Džekin gol nedovoljan protiv Uniteda, prvi trijumf CSKA

Real vodi u skupini s maksimalnih šest bodova i vjerojatno će protutnjati skupinom, dok će se Milan, Zurich i Marseille boriti za drugo mjesto.

Sve dosadašnje rezultate, raspored i tablice skupina pogledajte u našoj posebnoj rubrici 'Raspored i rezultati'.