breaking news !: UŽIVO Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Automoto
Kimi ispred Alonsa

Massi drugi trening u Šangaju, Vettel tek 10.

Drugi slobodni trening uoči Velike nagrade Kine u Šangaju, treće ovosezonske utrke Svjetskog F1 prvenstva, pripao je brazilskom vozaču Ferrarija Felipeu Massi.

Njegov najbolji krug u vremenu 1:35.340 bio je za 152 tisućinke brži od drugoplasiranog Kimija Räikkönena u Lotusu, te 415 tisućinki brži od momčadskog mu kolege iz Ferrarija Fernanda Alonsa, koji je zauzeo treće mjesto.

Najbrži s prvog treninga Nico Rosberg ovoga je puta zauzeo četvrto mjesto sa 479 tisućinki zaostatka, a iza njega su se poredali Mark Webber, Jenson Button, Lewis Hamilton... Trostruki uzastopni svjetski prvak Sebastian Vettel zauzeo je tek deseto mjesto sa sekundom i 451 tisućinkom zaostatka.

Treći slobodni trening u Šangaju na rasporedu je u subotu ujutro u 5 sati po srednjeeuropskom vremenu, a službeni kvalifikacijski u 8 sati.

...

Njegov najbolji krug u vremenu 1:35.340 bio je za 152 tisućinke brži od drugoplasiranog Kimija Räikkönena u Lotusu, te 415 tisućinki brži od momčadskog mu kolege iz Ferrarija Fernanda Alonsa, koji je zauzeo treće mjesto. Najbrži s prvog treninga Nico Rosberg ovoga je puta zauzeo četvrto mjesto sa 479 tisućinki zaostatka, a iza njega su se poredali Mark Webber, Jenson Button, Lewis Hamilton... Trostruki uzastopni svjetski prvak Sebastian Vettel zauzeo je tek deseto mjesto sa sekundom i 451 tisućinkom zaostatka. Treći slobodni trening u Šangaju na rasporedu je u subotu ujutro u 5 sati po srednjeeuropskom vremenu, a službeni kvalifikacijski u 8 sati. VN Kine, rezultati drugog slobodnog treninga: 1. Felipe Massa (Ferrari) 1m35.340s 2. Kimi Räikkönen (Lotus-Renault) + 0.152s 3. Fernando Alonso (Ferrari) + 0.415s 4. Nico Rosberg (Mercedes) + 0.479s 5. Mark Webber (Red Bull-Renault) + 0.752s 6. Jenson Button (McLaren-Mercedes) + 1.092s 7. Lewis Hamilton (Mercedes) + 1.156s 8. Adrian Sutil (Force India-Mercedes) + 1.174s 9. Paul di Resta ( Force India-Mercedes) + 1.255s 10. Sebastian Vettel (Red Bull-Renault) + 1.451s ...