Porto tvrd orah za ManUtd

U sinoćnjim utakmicama Lige prvaka svjedočili smo iznenađujućem remiju 2:2 na Old Traffordu između ManUtda i Porta, dok je remi u gostima kod Villareala Arsenalu osigurao Emanuel Adebayor prekrasnim škaricama.

Hrabro i odlučno su se Portugalci suprotstavili ponajvećem favoritu Lige prvaka. Rodriguez je već u četvrtoj minuti iskoristio grešku Evansa i sjajnim odmjerenim udarcem u 'malu mrežicu' doveo Porto u vodstvo…

Samo nekih desetak minuta su se radovali Portugalci. Onda na scenu stupa njihov najiskusniji pojedinac uobrani – Bruno Alves. Nonšalantno je vraćao obranu vrataru ni ne sluteći da je Rooney uvijek spreman i uvijek vreba.

Engleski buldožer je presjekao loptu i lako poentirao za 1:1. Pet minuta prije kraja Rooney petom produžuje loptu na peterac a Tevez je zakucava pod gredu za 2:1.

Ipak, Porto je očito karakterna ekipa koja se ne predaje. Mariano dvije minute prije kraja zabija za remi. Bit će vruće na Dragau.

Golove s utakmice Manchester Uniteda i Porta možete vidjeti ovdje.

Na El Madrigalu Villareal je poveo u 10. minuti bombom sa 25 metara, ponajboljeg igrača 'žute podmornice', Marcosom Senne. U drugom dijelu topnici preuzimaju inicijativu a onda se ukazuje nešto zbog čega ostajemo bez teksta i obično skidamo šešir u naklon iz dubokog poštovanja.

Dugu loptu Fabregasa na 13 – 14 metara od gola, između dvojice braniča' na prsa uštopava Emmanuel Adebayor i škarice za pamćenje i konačnih 1:1.

Golove s utakmice Villareala i Arsenala možete vidjeti ovdje.