Junak Ayew

Marseille u sudačkoj nadoknadi slomio nemoćni Inter

Marseille je pred svojim navijačima pobijedio Inter 1-0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka...

Nekvalitetnu utakmicu vidjeli su gledatelji u Marseilleu, a ključni se trenutak dogodio u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je Andre Ayew glavom nakon ubačaja iz kornera Mathieua Valbuene svladao Julija Cesara.

Ayew je tako zabio četiri od osam Marseilleovih golova ove sezone, a zanimljivo je i da je Inter pet od osam pogodaka u aktualnoj Ligi prvaka primio u posljednjih 15 minuti.

''Nerazzurrima'' je to, računajući i Seriju A, bio četvrti poraz zaredom, a pritom nisu postigli nijedan pogodak. Na Velodromeu im nije pomogla ni činjenica da su u početnom sastavu imali devetoricu igrača koji su prije dvije godine igrali u finalu i pobijedili Bayern. (TS)