VIDEO Čarolija 'a la Ibra' ili egzekucija 'za udžbenike'?

Dva su majstorska pogotka postignuta ovog petka, na različitim krajevima.

gol expired Foto: DNEVNIK.hr

Osim što su oba hvale vrijedni potezi, strijelcima je zajedničko i to što su ti golovi bili posljednji koji su pali na tim utakmicama.

Prvi pogodak zabio je Valmir Berisha, švedski reprezentativac do 17 godina na Svjetskom prvenstvu u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

U četvrtfinalu SP-a Honduras je na poluvremenu vodio protiv Švedske, ali onda je u 68. minuti prvo izjednačio Rakip, da bi šest minuta kasnije Berisha fantastičnim udarcem petom režirao potpuni preokret, podsjetivši na nedavni super pogodak Zlatana Ibrahimovića.

Drugi pogodak stiže iz meksičkog prvenstva, a autor je Richard Ruiz.

Pri vodstvu Tijuane protiv Atlante 3:1 Ruiz je u 83. minuti utakmice sjajno izbjegao zaleđe te pokazao svim napadačima svijeta kako se lijepo i efikasno može riješiti situacija jedan na jedan sa suparničkim vratarom.

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na mobilnih uređaja.