Sevilli bod u predgrađu Madrida: Pogledajte sjajnu Rakitićevu asistenciju petom!

U pretposljednjoj subotnjoj utakmici 18. kola prve španjolske nogometne lige nogometaši Getafea i Seville podijelili su bodove u Madridu odigravši 1-1...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Oba pogotka pala su u prvom dijelu utakmice, a onaj nama bitniji bio je Sevillin u 40. minuti. Strijelac je bio Jose Antonio Reyes nakon što ga je petom proigrao hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

>> Prvi poraz sezone u ludom trileru: Barcelona vodila 2:0 pa izgubila kod Sociedada!

Vodstvo gostiju trajalo je svega četiri minute kada je Adrian Colunga postavio konačnih 1-1.

Iako je imala veći posjed lopte u svojim nogama (59-41), te više udaraca prema suparničkim vratima (10-7), Sevilla se na kraju morala zadovoljiti bodom, s kojim je ostala na 12. mjestu Primere, dok je Getafe napredovao za jedno mjesto i sada je 10. sastav lige. (TS)