'Modrić nije uspio zaustaviti dominaciju Rayo Vallecana'

Luka Modrić je protiv Rayo Vallecana odigrao prosječnu utakmicu, prema mišljenju novinara nogometnog portala Goal.com...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Modrić je za 90 minuta na gostovanju u predgrađu Madrida dobio ocjenu tri.

>> Modrićev asist i Ronaldo načeli Rayo: Real imao 3:0 pa se spašavao!

"Hrvat je asistirao Ronaldu za prvi gol, ali nije uspio zaustaviti dominaciju Raya u borbi za sredinu terena u drugom poluvremenu", smatraju u Goal.comu.

Najbolje ocijenjeni igrači Reala su Gareth Bale koji igra sve bolje te dvostruki strijelac Cristiano Ronaldo koji je proglašen igračem utakmice. Obojica su dobila ocjenu četiri.

Iako je Real slavio s 3:2, trener Carlo Ancelotti nakon utakmice nije štedio svoje igrače.

''Ne može biti slučajnost primiti dva onakva gola. Obrana je u drugom poluvremenu bila katastrofalna. Ponekad nemamo pravi pristup. Momčad ove kvalitete ne smije riskirati da izgubi utakmicu nakon što vodi 3:0. Pogreška je misliti da je kod 3:0 sve gotovo. To nije nogomet'', rekao je trener Reala. (Agencija VLM)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na mobilnih uređaja.