Svjetsko nogometno prvenstvo 2022

VIDEO Pogledajte kako je Maroko srušio Belgiju, prvi pogodak je sjajan

Maroko je s dva pogotka srušio Belgiju u susretu 2. kola Svjetskog prvenstva u Katru.

Maroko (Foto:Afp)

Nogometaši Maroka priredili su veliko iznenađenje na Svjetskom prvenstvu porazivši Belgiju s 2:0 u susretu 2. kola skupine F.

Prvo je poluvrijeme završilo bez golova, a u posljednjih dvadeset minuta susreta vidjeli smo dva lijepa pogotka. U 73. minuti susreta Marokanci su dobili slobodan udarac s lijeve strane.

Bilo je to dosta iskosa, ali Sabiri je izravno zapucao na vrata i iznenadio Curtouisa, koji je "zaspao" na vratima.

U sudačkoj nadoknadi Maroko je potvrdio pobjedu, Ziyech je povukao loptu, dodao je napadaču Abdoukhlalu, koji ju je zakucao pod gredu.

Marokanac bio na intoniranju himne pa misteriozno nestao s terena, svi su ostali u čudu

Ovom pobjedom afrička se reprezentacija našla u u vrlo dobroj poziciji za prolazak grupe.