VIDEO Sramotno izdanje Rijeke u Ljubljani: Pogledajte kako su Slovenci izrešetali hrvatskog viceprvaka

Riječka obrana je kapitulirala triput protiv Olimpije u tek nešto više od pola sata.

Radomir Đalović (Foto:Matija Habljak/Pixsell)

Nogometaši Rijeke krenuli su put Ljubljane u nadi da će osigurati grupnu fazu Konferencijske lige i barem malo spasiti obraz hrvatskog nogometa, ali...

Nakon 1:1 s Rujevice, Slovenci su munjevito krenuli na domaćem terenu i nakon samo dvije minute bili su u vodstvu.

Već je u 13. minuti susreta Thalisson pospremio loptu u mrežu nakon sjajne akcije i prebrojavanja Olimpije i udvostručio prednost Ljubljančana.

Rijeka se posložila nakon početna dva šamara, krenula kombinirati i došla do nekoliko solidnih situacija ispred gola Vidovšeka, ali period dobre igre nisu iskoristili.

I tada je opet na scenu nastupila Olimpija, Pašalić je izgubio loptu na sredini terena nakon kornera, Kojić je sam pobjegao prema Zlomisliću, obišao vratara Rijeke i zabio za 3:0 u 35. minuti susreta.

Šećer na kraju poluvremena, 45. minuta, Brazilac Thalisson je opet strijelac i Rijeka otišla na pauzu s nevjerojatnih 4:0...

Blamaža se nastavila i u drugom dijelu, već u 47. minuti Pedro Lucas je bio najviši u skoku nakon udarca iz kuta i matirao je Zlomislića za 5:0.

Rijeka se tako već u prvom poluvremenu oprostila od europskog sna, a pogotke možete pogledati OVDJE.

Dinamo saznao protivnike u Ligi prvaka! Velikani stižu na Maksimir

Novi statut, novi stadion: Velimir Zajec oduševio navijače Dinama objavom nakon ulaska u Ligu prvaka

Ludnica u Osijeku, Boto zaključio treći transfer u danu! Bivši igrač Benfice i Bayerna na Pampasu!