VIDEO Pogledajte brutalan start Teklića za crveni karton, ovo je izgledalo ružno

Tonio Teklić, nogometaš Varaždina zaradio je crveni karton u 65. minuti dvoboja.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nogometaši Varaždina preokretom su slavili kod Šibenika s 2:1 na otvaranju 15. kola SuperSport HNL-a. Nažalost, utakmicu su obilježila dva crvena kartona, a izravno isključenje zaradila je zvijezda varaždinskog sastava – Tonio Teklić.

Sve vrijedno spomena dogodilo se u drugom poluvremenu. Poveli su domaćini pogotkom Dolčeka u 60. minuti, a samo pet minuta kasnije Varažadin je ostao s igračem manje.

Zbog divljačkog prekršaja na Mislavu Matiću, Teklić je zaradio izravan crveni karton. Sudac ga je odmah poslao na put prema svlačionici, bez razmišljanja.

VIDEO Varaždincima u autobus upala slavna hrvatska pjevačica, nastao je lom

Mladi nogometaš se nije bunio, bio je svjestan svoje pogreške i odmah se ispričao nogometašu Šibenika.

Do kraja utakmice pala su još dva pogotka, oba u mreži Šibenika. Prvo je Brodić izjednačio na 1:1, a onda je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Pilj pogodio za velika tri boda.

Drugi žuti karton kod Šibenika je zaradio Delić.