VIDEO Klopp potpuno izgubio živce i nasrnuo na pomoćnog suca, Taylor mu odmah pokazao crveni karton

Jurgen Klopp zaradio je crveni karton na susretu njegovog Liverpoola i Manchester Citya.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Liverpool je slavio u velikom derbiju rezultatom 1:0 protiv Manchester Citya, strijelac jedinog pogotka bio je Mo Salah koji je u 76. minuti iskoristio pogrešku Cancela i matirao Alissona.

Salzburg slavio u velikom derbiju: Sučić nastavlja briljirati, upisao asistenciju

Susret se rasplamsao pogotovo u drugom poluvremenu, sudac Anthony Taylor izgubio je konce nad utakmicom i nije sudio velik broj očiglednih prekršaja. Treneru Liverpoola Jurgen Klopp potpuno je poludio u 86. minuti susreta kada je Portugalac Bernardo Silva hrvačkim potezom srušio Salaha, ali Taylor je odmahnuo rukom.

Ludi derbi u Liverpoolu pun tenzija: Salah presudio Manchester Cityu, Haaland i društvo nemoćni

Cijeli Anfield je proključao, Klopp je opravdano nasrnuo na pomoćnog suca, a zatim je napustio travnjak uz pljesak svojih navijača.

Kloppovo isključenje možete pogledati OVDJE.

Rijeka prvi put u sezoni slavila na Rujevici: Novom pobjedom pobjegli iz opasne zone

S ova tri boda Liverpool je skočio na osmo mjesto sa 13 bodova, 10 manje od drugog Cityja koji ima četiri boda manje od Arsenala.