Kuca na vrata A selekcije

Salzburg slavio u velikom derbiju: Sučić nastavlja briljirati, upisao asistenciju

Red Bull Salzburg slavio je 1:3 protiv Austrije iz Beča.

Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini E nogometne Lige prvaka Red Bull Salzburg zadržao je vrh ljestvice u austrijskom prvenstvu 3:1 (1:1) gostujućom pobjedom protiv bečke Austrije, a mladi hrvatski reprezentativac Luka Sučić bio je asistent za prvi gol svoje momčadi.

gol expired Ludi derbi u Liverpoolu pun tenzija: Salah presudio Manchester Cityu, Haaland i društvo nemoćni divider

Sučić je u 11. minuti uposlio Adamua za prvi gol na utakmici. Fitz je u 37. izjednačio na 1-1, ali je Adamu golovima u 74. i 80. minuti ipak odveo utakmicu na stranu Salzburga.

gol expired Rijeka prvi put u sezoni slavila na Rujevici: Novom pobjedom pobjegli iz opasne zone divider

Sučić je bio na terenu do 88. minute kada ga je zamijenio kolega iz mlade reprezentacije Roko Šimić.

Ovom pobjedom Salzburg je stigao do učinka od 29 bodova, dva više od drugog Sturma, dok je Austria peta sa 15 bodova.

Luka Modrić Kratko i jasno: Pobjednička poruka Luke Modrića nakon trijumfa Real Madrida u El Clasicu divider

U skupini E Lige prvaka Salzburg je nakon četiri kola drugi sa šest bodova, jednim manje od vodećeg Chelseaja, a dva više od trećeg Milana i četvrtog Dinama.