Bayern i dalje melje: Nakon Dinama zabili pet komada, nezaustavljivi su!

Bayern ima maksimalni bodovni učinak nakon četiri odigrana kola Bundeslige.

Werder Bremen - Bayern (Foto:Afp)

Bayern je u strašnom naletu! Nakon što su razbili Dinamo (9:2) na otvaranju Lige prvaka, zabili su i pet komada kod Werder Bremena (0:5) u sklopu četvrtog kola njemačke Bundeslige.

Werder je uspio izdržati dvadesetak minuta, a onda je krenuo bavarski uragan! Michael Olise je načeo domaću obranu pogotkom u 23. minuti, a do kraja poluvremena zabio je i Jamala Musiala za 0:2.

U razmaku od samo osam minuta, od 57. do 65. minute, Bavarci su zabili tri komada. Prvo se na listu strijelaca upisao Harry Kane, pa Olise i naposljetku Serge Gnabry.

Da stvar bude bolja, u posljednje tri utakmice Bavarci su zabili čak 20 golova, a primili samo tri...

U gostima je slavio i Freiburg koji je sa 3:0 svladao Heidenheim. Strijelci za Freiburg bili su Japanac Dan u 54. i Vicenzo Grifo u 59. i 65. minuti. Freiburg je na drugom mjestu s devet bodova,U ostalim susretima Bochum i Kiel su u Bochumu remizirali 2:2.

Union je u Berlinu pobijedio Hoffenheim s 2:1 bez ozlijeđenoga Josipa Juranovića. Andrej Kramarić je odigrao cijeli susret za goste.

VIDEO Potpuni potop Modrih u Koprivnici, Slaven osramotio obranu Dinama za prvu pobjedu ove sezone

Bivši dragulj Hajduka priznao: "I dalje sanjam o Cityju. To bi moglo pomoći da se probijem među Vatrene"

Alex Ferguson otkrio od koje bolesti najviše strahuje: "Bojim se, znam kakve to probleme nosi..."