Trenutak šoka za slavnog Nijemca: Težak sudar, potekla je krv

Ozljeda glave Marija Götzea zasjenila je pobjedu Eintracht Frankfurta u Europskoj ligi protiv Bešiktaša u Istanbulu…

Mario Götze (Foto:Afp)

Eintracht je pobijedio je Bešiktaš 3:1 u Istanbulu u 2. kolu Europske lige. Orlovi iz Frankfurta imaju četiri boda i trenutačno su sedmi na ukupnoj ljestvici.

Međutim, dobra rezultat i slavlje pomutila je ozljeda Marija Götzea (32). Zlatni dečko njemačkog nogometa morao je izaći iz igre zbog ozljede glave.

Radio na benzinskoj, zarađivao 100 eura, a onda je stigao na Poljud i osvojio posljednju titulu s Hajdukom

Svjetski prvak iz 2014. i strijelac pobjedničkog pogotka u finalu s Argentinom žestoko se sudario s Arthurom Masuakuom u finišu prvog poluvremenu. Obojica su morala biti liječnički tretirana.

Težak sudar glavama Götzea i Masuakua

Potekla je i krv. Götze se potom nakratko vratio na teren s plavim povezom na glavi, no nije mogao nastaviti, pa ga je u drugom dijelu zamijenio Fares Chaïbi.

“Götze je rekao da mu je u tom trenutku pucalo u glavi”, otkrio je trener Eintrachta Dino Toppmöller nakon utakmice:

Srbi u panici nakon posljednjih rezultata: "Hrvati su nam pobjegli, a ovo samo možemo sanjati"

“Mislim da je sada sve u redu s njim."

Götze je morao izaći iz igre i to je bio problem za Orlove jer opet igra dobro i vrlo je bitan igrač momčadi.

"Naravno da je neugodno kada morate zamijeniti tako sigurnog igrača u poluvremenu", požalio se Toppmöller.

U nedjelju će Götze i Eintracht odmjeriti snage s Bayernom, liderom Bundeslige i bivšim Götzeovim klubom. Njemački veteran želi biti spreman za jedan od najvrućih okršaja njemačkog nogometa.